logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Skurzyński Media fotograf komercyjny

O mnie

Jestem 23 letnim fotografem, filmowcem i grafikiem komputerowym. Aktualnie współpracuję m. in. z siecią salonów samochodowych - Grupą PGD, dostarczając materiały filmowe i zdjęcia dla takich marek jak Volvo, Hyundai czy Ford. Stałem też za kamerą w produkcjach video redakcji Autocentrum.pl. Fotografuję nie tylko samochody ale również frajdę sprawia mi fotografowanie i filmowanie ludzi i ich portretów czy również reportaży z różnego rodzaju imprez. Praca ta daje mi spełnienie i satysfakcję, dlatego z uśmiechem zapraszam Cię do współpracy! Zlecenia foto / video realizuję na terenie Małopolski, Śląska, województw Podkarpackiego, Świętokrzyskiego i Więcej
Logo
Skurzyński Media   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia komercyjna cena: 600 zł - Skurzyński Media
Pakiet 1
Dostarczam najwyższej jakości fotografie i filmy produktów, nieruchomości czy wykonywanych usług na potrzeby Twojego biznesu! Dzięki doświadczeniu we współpracy z sieciami salonów samochodowych czy redakcjami mogę zaoferować pełen profesjonalizm i duże zasoby kreatywności w doborze odpowiednich ujęć. Oferta obejmuje 10 w pełni poddanych profesjonalnej obróbce zdjęć. Każde następne zdjęcie + 25zł.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 800 zł - Skurzyński Media
Pakiet 1
Fotografuję i filmuję różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Dostarczę foto lub video reportaż z targów, przyjęcia czy każdej innej okazji, którą warto uwiecznić.
Cena dotyczy przykładowego fotoreportażu trwającego ok. 2, 3 godzin + postprodukcja. W zależności od rodzaju imprezy, lokalizacji i przewidywanej ilości materiałów przygotuję indywidualną wycenę.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 450 zł - Skurzyński Media
Pakiet 1
Fotografuję portrety i wszelkie inne rodzaje fotografii ludzi. W cenie dostarczam 10 zdjęć poddanych profesjonalnej postprodukcji, każde dodatkowe zdjęcie + 25zł.
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 850 zł - Skurzyński Media
Pakiet 1
Fotografuję sesje narzeczeńskie, ślubne i wszelkie inne wizerunkowe. W swojej ofercie dostarczam 20 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce, każde dodatkowe zdjęcie + 25zł.  
Pokaż więcej
Usługi postprodukcyjne cena: 35 zł - Skurzyński Media
Pakiet 1
Oferuję usługi postprodukcyjne dla twórców foto / video ale również dla osób prywatnych, które chcą otrzymać film zmontowany ze swoich materiałów - np. film z wakacji czy wszelkie inne nagrania dedykowane do wrzucenia na platformy społecznościowe. Podana cena dotyczy stawki godzinowej za usługi postprodukcyjne.  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane