logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

cubajduk Kuba Hajduk fotograf ślubny

O mnie

Jestem fotografem i wykonuję profesjonalne zdjęcia głównie na terenie Szczecina oraz w okolicy. Nie straszne są dla mnie sesje/reportaże wyjazdowe - Sky is the limit. Oferuję usługi od fotografii sportowej i eventowej po fotografię reklamową. Specjalizuję się reportażach weselnych, sesjach ślubnych ale również w indywidualnych sesjach zdjęciowych i portretowych. Stawiam na oryginalne i kreatywne rozwiązania, tak aby efekt każdej sesji zdjęciowej był nie tylko na najwyższym poziomie, ale również zachwycał i na długo zapadał w pamięć. Kocham emocje i są one głównym motywem moich zdjęć. Pilnie obserwuje i wyczekuje tego idealnego ujęcia. Podchodzę kreatywnie Więcej
Logo
cubajduk Kuba Hajduk   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3900 - 4600 zł - cubajduk Kuba Hajduk
Pakiet 1
- REPORTAŻ ŚLUBNY
Oferta obejmuje około 12 godzin zegarowych. Zdjęcia zaczynają się od przygotowań Pary Młodej do ostatniej zabawy na oczepinach - do około godziny 1:00 w nocy. (ZAKRES: przygotowania, błogosławieństwo, „first look”, mini plener, ślub, zdjęcie grupowe, wesele, zdjęcia bankietowe, zdjęcia indywidualne, tańce i oczepiny).

- MINI PLENER
Krótka sesja zdjęciowa z Młodą Parą podczas wesela albo chwilę przed ślubem, trwająca do około 20 minut. Wszystko zależy od możliwości czasowych lub warunków atmosferycznych.

- ZDJĘCIE GRUPOWE I INDYWIDUALNE
Zdjęcie grupowe ze wszystkimi gośćmi (zaraz po ceremonii ślubu lub po przybyciu na sale weselną). Podczas wesela (w najbardziej dogodnym momencie). Zdjęcie indywidualne z Parą Młodą i innymi gośćmi, rodziną, przyjaciółmi, ciociami, babciami, itp.

- 1000 ujęć (gwarantowane)
Para Młoda otrzymuje z reportażu ślubnego minimum 1000 wyselekcjonowanych ujęć (każde zdjęcie jest po autorskiej obróbce). Maksymalna liczba ujęć jest nieokreślona, wszystko zależy od tego, ile się dzieje. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Nie przewiduje kosztów za dodatkowe ujęcia.

- IDNYWIDIALNY PENDRIVE
Zdjęcia w wersji cyfrowe zapisane są na indywidualnym pendrive’ie w pudełku. Młoda Para otrzymuje 2 wersje fotografii. Jedna - duża do odbitek lub posterów, druga - małą, odpowiednio wyostrzona do udostępniania w mediach społecznościowych, w emailu.

- GALERIA INTERNETOWA (na hasło)
Wszystkie zdjęcia są zapisane w chmurze (przez minimum 2 miesiące). Album z galeria jest chroniony hasłem dla gości. Innym hasłem jest chroniony dostęp dla Pary Młodej, który umożliwia samodzielny wybór zdjęć ukrytych dla gości. Zdjęcia cyfrowe w albumie są w wysokiej rozdzielczości. Po ściągnięciu można wykonać z nich odbitki w najwyższej jakości. Zdjęcia z galerii bezpośrednio można udostępnić w mediach społecznościowych, w emailu.

- ALBUM DRUKOWANY
Po oddaniu gotowych zdjęć, możliwa jest realizacja profesjonalnego albumu. Młodzi wybierają zdjęcia albo zdają się na mój własny wybór. Cena albumu (od 200 zł) zależy od rozmiaru i ilości stron. 
Pakiet 2
- WSZYSTKO co w Pakiecie 1

dodatkowo:
- PLENER ŚLUBNY
Jest organizowany innego dnia po weselu. Najczęściej odbywa się to w 2-3 lokalizacjach koło Szczecina (do 50 km). Sesja rozpoczyna się na 4h przed zachodem słońca lub chwile przed wschodem słońca - do wyboru. Gwarantowane jest minimum 100 ujęć poddanych autorskiej obróbce. Zdjęcia będą zapisane cyfrowo razem ze zdjęciami z reportażu ślubnego na pendrive’ie i mogą być zapisane również w chmurze w galerii internetowej (na życzenie Pary Młodej).

- PLENER WYJAZDOWY
Istnieje możliwość pleneru wyjazdowego, tzw. zagraniczny plener ślubny, który pomagam Młodym zorganizować. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej oferty.

 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 100 zł - cubajduk Kuba Hajduk
Pakiet 1
Podczas Komunii Świętej w kościele zazwyczaj jest jedna firma fotograficzna, która obsługuje tą ceremonię. W zależności od ilości dzieci tylu fotografów na ceremonii. Cena liczona jest od każdego dziecka oraz indywidualnie szacowana do każdej ceremonii.

Po wykonaniu reportażu, każde z dzieci będzie miało minimum 10 ujęć.

Każdemu dziecku postaram się się zrobić następujące ujęcia:
- ustawienia przed wejściem do kościoła
- ustawianie przed wejściem do kościoła z najbliższym otoczeniem (na
ogół są to najlepsi koledzy lub koleżanki)
- w ławce portretowe
- w ławce z najbliższymi kolegami/koleżankami
- podejście do komunii
- komunia
- podczas odpalania świecy – chrzestny
- całościowy ujęcie kościoła z ołtarza
- grupowe po wyjściu z kościoła
- grupowe najbliższe otoczenie, pewnie jakieś inne zdjęcie gdzieś w
akcji.

Zdjęcia dostaniecie w wersji cyfrowej w Galerii Internetowej/Albumie w chmurze. Album, galeria jest chroniona hasłem dla Waszych. Zdjęcia w albumie są w najwyższej jakości. Po ściągnięciu można wykonać z nich odbitki albo nawet plakaty. Można również zdjęcia bezpośrednio udostępnić mediach społecznościowych oraz przysłać e-mail.
 
Fotografia chrztu cena: 450 zł - cubajduk Kuba Hajduk
Pakiet 1
 
Fotografia aktu cena: 450 zł - cubajduk Kuba Hajduk
Pakiet 1
 
Fotografia sportowa cena: 600 zł - cubajduk Kuba Hajduk
Pakiet 1
 
Fotografia dziecięca cena: 450 zł - cubajduk Kuba Hajduk
Pakiet 1
 
Fotografia okolicznościowa cena: 450 zł - cubajduk Kuba Hajduk
Pakiet 1
 
Sesja ciążowa cena: 450 zł - cubajduk Kuba Hajduk
Pakiet 1
 
Sesja narzeczeńska cena: 450 zł - cubajduk Kuba Hajduk
Pakiet 1
 
Fotografia studniówkowa cena: 100 zł - cubajduk Kuba Hajduk
Pakiet 1
 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane