logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

LaiCoti Joanna Hęcińska fotograf dziecięcy

O mnie

SESJA CIĄŻOWA Oddaje piękno przyszłego macierzyństwa. Sesja ciążowa to wspaniała pamiątka dla Twojego Maluszka i cudowna przygoda dla Ciebie-Mamo. W sesji może wziąć udział także Tatuś i rodzeństwo. Priorytetową sprawą jest Twój komfort, zaś celem sesji jest uwydatnienie Twojej urody w tym pięknym stanie i pokazanie miłości do maluszka.
Logo
LaiCoti Joanna Hęcińska   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 299 zł - LaiCoti Joanna Hęcińska
Pakiet 1
Kochana Mamo, możesz zaprosić mnie już do szpitala, gdzie wykonam profesjonalną sesję zdjęciową Twojemu Maluszkowi.

Noworodek po opuszczeniu szpitala najlepiej czuje się w miejscu mu znanym i lubianym, dlatego naturalnym miejscem do wykonania zdjęć jest Twoje mieszkanie. Możemy połączyć komfort własnego miejsca oraz profesjonalną sesję z jakością zdjęć studyjnych. Dla zapewnienia komfortu Maleństwu podczas sesji na golaska temperatura pomieszczenia powinna mu odpowiadać, w trosce o to przywożę ze sobą promiennik ciepła.

Pamiętaj, że noworodki bardzo szybko się rozwijają i aby w najlepszy sposób uchwycić delikatność Twojego Maluszka, zdjęcia najlepiej wykonać do 3 tygodnia życia. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 299 zł - LaiCoti Joanna Hęcińska
Pakiet 1
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane