logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Paweł Jankiewicz fotografia fotograf ślubny

O mnie

Jeśli poszukujecie fotografa, który uchwyci najpiękniejsze chwile Waszego ślubu, to dobrze trafiliście! Jestem zawodowym fotografem, a reportażem ślubnym zajmuję się od kilku lat. W tej pracy nie chodzi tylko o robienie zdjęć, ale o to, by połączyć piękno, emocje i sztukę w jedno. I to właśnie stawiam sobie za cel przy każdym zleceniu. Zależy mi, by Wasze zdjęcia ślubne były nie tylko piękne, ale przede wszystkim prawdziwe. Moje podejście do fotografii ślubnej opiera się na stylu reportażowym, co oznacza, że staram się być jak najmniej widoczny, a jednocześnie uchwycić najważniejsze momenty. Dzięki temu powstają zdjęcia, które oddają klimat Waszego Więcej
Logo
Paweł Jankiewicz fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2000 zł - Paweł Jankiewicz fotografia
Pakiet 1
Dzień ślubu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. To dzień pełen emocji, radości i wzruszeń, którego każdy chce pamiętać na długie lata. Dlatego też, tak ważny jest reportaż fotograficzny z dnia ślubu. Reportaż fotograficzny to nie tylko zwykłe zdjęcia, to historia opowiedziana za pomocą obrazów. To niepowtarzalna szansa na utrwalenie emocji i chwil, które zawsze będą miały dla nas wyjątkowe znaczenie. Dzięki profesjonalnemu fotografowi, będziemy mogli przypomnieć sobie każdy szczegół, każdy uśmiech, każde spojrzenie i każde westchnienie. Nie tylko my sami, ale także nasze dzieci i wnuki będą mogły oglądać te zdjęcia i przypominać sobie tamten dzień. To niezwykła pamiątka, która będzie przypominać nam o tym szczególnym dniu przez wiele lat. Fotografie ślubne są także świetną formą prezentu dla rodziców i dziadków. Dzięki nim, będą mogli oni przypomnieć sobie ten ważny dzień i emocje, które im towarzyszyły.
Reportaż fotograficzny z dnia ślubu jest więc niezwykle ważny, ponieważ pozwala na utrwalenie ważnych chwil i emocji z tego dnia. Dzięki profesjonalnemu fotografowi, będziemy mogli przypominać sobie tamten dzień przez wiele lat i cieszyć się niepowtarzalnymi zdjęciami.


OFERTA
REPORTAŻ ŚLUBNY

OFERTA PODSTAWOWA:
przygotowania w domu
ceremonia ślubna
przyjęcie weselne
sesja plenerowa
galeria zdjęć online
personalizowany foto-album
odbitki i inne produkty

DODATKI:
drugi fotograf
reportaż wideo
teledysk
ujęcia z drona 
Fotografia komunijna cena: 15 zł - Paweł Jankiewicz fotografia
Pakiet 1
OFERTA GRUPOWA
Zdjęcia portretowe i rodzinne przed uroczystością oraz reportaż uroczystości, 2-5 fotografów, opcjonalnie kamerzysta. Zdjęcia udostępniam w galerii internetowej, kupujecie tylko te zdjęcia, które Wam się podobają. 
Fotografia chrztu cena: 600 zł - Paweł Jankiewicz fotografia
Pakiet 1
Podstawowy pakiet: przygotowania w domu, sakrament i przyjęcie ~1h. 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane