Logo
O mnie

Jestem absolwentem Studium Fotografii Politechniki Krakowskiej. Fotografia, z którą jestem związany od wielu lat nie jest dla mnie tylko wykonywanym zawodem. To wciąż wielka pasja, którą staram się rozwijać każdego dnia. To także nieustanne wyzwanie, by uchwycić w obiektywie chwile w sposób nieszablonowy.

Tomasz Cierpisz Photography KONTAKT

Fotografia ślubna
Pakiet 1
Wykonujemy fotoreportaże ślubne. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, co pozwala nam uchwycić na

fotografiach nie tylko fakty, ale również emocje, jakie Wam towarzyszą w danej chwili.

Nasze prace oprawione w piękne i stylowe albumy będą wspaniałą pamiątką na wiele lat.

Oferta obejmuje także fotoksiążki, ramki, galerie elektroniczne ...
 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna
Pakiet 1
Fotografia komunijna.
Fotograficzny zapis uroczystości w Kościele. W podstawowym pakiecie zdjęcia zapisane na płycie CD/DVD. Cena 35 zł/os
- zdjęcia z uroczystości przyjęcia I Komunii Św.
- zdjęcia grupowe
- zdjęcia indywidualne  
Pakiet 2
Indywidualny pakiet komunijny
- sesja indywidualna (10 ujęć)
- zdjęcia na płycie CD/DVD
- galeria internetowa (dostęp po zalogowaniu się)
- wydruki w dużych formatach (10 szt)
- możliwość wykupienia dodatkowych ujęć 
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa
Pakiet 1
Swoją ofertę kierujemy również do firm. Będzie nam niezmiernie miło wspomóc fotografiami Państwa kampanię reklamową - wykonujemy zdjęcia w dowolnym formacie z zastosowaniem do plakatów, ulotek, folderów, broszur, stron www, ...
 
Fotografia sportowa
Pakiet 1
Zapraszamy do współpracy organizatorów zawdów.
Przygotujemy dla Państwa fotoreportaż z imprez sportowych. Będą to zarówno zdjęcia tradycyjne na wysokiej jakości papierze fotograficznym, jak również plakaty i galerie elektroniczne.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna
Pakiet 1
Zapraszamy na sesję zdjęciową.
Czas trwania sesji - ok. 2 godz.
Otrzymujecie 10 zdjęć wydrukowanych w dużych formatach, galerię on-line z wszystkimi ujęciami  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa
Pakiet 1
Chcesz uzupełnić swoje portfolio, a może wzbogacić rodzinny album nowymi fotografiami dzieci? Krótka sesja fotograficzna, to nasz nowy produkt, który dodajemy w naszym sklepie. Krótka, ok. 30 minutowa sesja plenerowa, po której otrzymujecie 3-5 wielkoformatowych portretów.
 
Pokaż więcej
Fotografia studniówkowa
Pakiet 1
Oferta obejmuje:
- czas pracy - ok. godziny przed rozpoczęciem studniówki do ok. godz. 1.00
- zdjęcia z przebiegu studniówki w pełnej rozdzielczości na płycie DVD
- zdjęcia indywidualne umieszczone w galerii internetowej (dostęp po zalogowaniu się) + możliwość zamówienia odbitek w dowolnym formacie.

Koszt usługi: 50 zł/para (do 40 par)
35 zł/para (powyżej 40 par)  
Pokaż więcej

Opinie klientów

Basia i Paweł

15 grudnia 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Bardzo dziękujemy za cały reportaż zdjęciowy z wesela i sesji plenerowej. Wszyscy goście wraz z rodziną byli zachwyceni jakością zdjęć i to jak korzystnie i naturalnie zostali na nich uchwyceni. Ponadto świetny kontakt i otwartość na pomysły ???? polecamy ????

Anka

08 października 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Fotografie wykonane na chrzcie córeczki zachwyciły całą rodzinę. Piękne zdjęcia, szybka realizacja zamówienia, świetny kontakt. Gorąco polecam !

Anna Jasiłek-Mękal

13 czerwca 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja portretowa

Dziękuję Panu Tomaszowi za zaangażowanie w sesje zdjęciową w przedszkolu. Niesamowita cierpliwość do dzieci, które są wdzięcznym, acz trudnym „materiałem” .Zarówno zdjęcia jak i tabla są piękne i będą niezapomnianą pamiątką dla dzieci i rodziców. Zarówno kontakt telefoniczny jak i mailowy z nim to czysta przyjemność. Jest bardzo rzeczowy, miły i uprzejmy, profesjonalista w każdym calu. Polecam z całego serca.

Diana Drzał

17 marca 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja okolicznościowa

Wspaniała współpraca. Pan Tomasz zastosował się w 100 %do moich życzeń. Na urodzinach synka nie było czuć że jest z nami fotograf. A zdjęcia są super, mam piękna pamiątkę. W zdjęciach widać te moc i delikatność. Świetnie uchwycone momenty

Anna Węglarska

06 marca 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja okolicznościowa

Umiejętne uchwycenie chwili, tworzenie przyjaznej atmosfery, zdjęcia "z duszą". Profesjonalnie, życzliwie, z wnikliwym wsłuchaniem się w potrzeby klienta. Serdecznie dziękuję!

sławek

01 marca 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Fotograf pierwsza klasa, jestem pod wrażeniem, ponieważ to mój drugi ślub mam porównanie co do wykonania zdjęć, Tomasz zrobił coś niepowtarzalnego, nieprzewidzianego brak słów. Zdjęcia, album wykonanie "górna półka". Przeszło moje oczekiwania polecam innym biorącym ślub a będziecie mieć wyjątkową pamiątkę. Jeszcze raz polecam

Ewelina

28 lutego 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Wszystkim planującym ślub gorąco polecam fotografa Tomka, to osoba z dużym poczuciem humoru, potrafi rozładować panujący stres w tym ważnym dniu. Zdjęcia są wspaniałe a "chwila" uchwycona doskonale, czyste, wyraźne, po prostu piękne. Tomku bardzo Ci dziękujemy za cudowne zdjęcia i album bo z tak niewielkiej imprezy zrobiłeś duże wow - album super to się nazywa profesjonalizm.

wiehz

22 października 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Co, dostaliśmy za swoje pieniądze? Wybraliśmy droższą opcję usługi, nie było potrzeby wpłaty zaliczki. Jakiś czas przed ślubem zaczęła działać nasza strona narzeczeńska, gdzie można było zamieścić np. listę gości, opisać siebie, listę rzeczy do załatwienia itp. Nasz ślub nie był duży, mimo to ceremonię w kościele obsługiwał zespół dwóch fotografów, ponieważ pan Tomasz wolał mieć pewność, że nic nie zawiedzie w tak ważnej chwili. Dało to też dodatkowy efekt, mianowicie: i my i nasi goście poczuliśmy się trochę jak celebryci. Na naszym weselu zażyczyliśmy sobie tzw. „ściankę”, jak wspomniałem impreza nie była duża, więc chcieliśmy mieć zdjęcie z każdym gościem. Po zapytaniu, okazało się, że bez problemu mieści się to w wybranej przez nas opcji usługi. I, pan Tomasz na każde nasze zawołanie, to znaczy za każdym razem, gdy udało nam się porwać któregoś gości z zabawy i ustawić przed ścianką, robił nam zdjęcie. Wyszło to świetnie, i dało gościom i nam dużo radości. Sesja plenerowa odbyła się niedługo po dniu ślubu, i odbyła się w miejscu, które sami sobie wybraliśmy, akurat tak się złożyło, że jest ono odległo o dobre 100 km, z czym nie było żadnego problemu. Sama zaś sesja odbyła się w dwóch lokacjach odległych od siebie o kilka kilometrów. Już po zakończeniu wszelkich sesji zdjęciowych usiedliśmy z panem Tomkiem, żeby już ostatecznie wybrać albumy, rodzaje okładek, czy chcemy płytkę i tego typu rzeczy. Tutaj wybór opcji jest ogromny, trudno się zdecydować, i naprawdę warto poświęcić na to osobne spotkanie. Po kilku tygodniach na naszej stronie z albumem ślubnym zaczęły pojawiać się zdjęcia. I, oczywiście można wybrać, które zdjęcia chcemy udostępnić gościom, można też zamówić ich wydruk w różnorakich formatach. Od Pana Tomka odebraliśmy tak jak sobie zażyczyliśmy: imponujących rozmiarów album z wklejanymi zdjęciami dla siebie, fotoksiążkę (mnóstwo zdjęć) dla rodziców, płytkę ze zdjęciami i jeszcze -znowu dla pewności- pendrive ze zdjęciami. Zdjęcia bardzo nam się podobają. No, i słowo o samym fotografie, warto o tym wspomnieć, bo spędza się w jego towarzystwie sporo czasu. Pan Tomek, jest sympatyczną, otwartą na pomysły osobą. Szybko reagował na nasze uwagi i potrzeby. Oczywiście, polecamy.

Ala

21 października 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja portretowa

Bardzo udana sesja. Polecam i z pewnością skorzystam jeszcze z usług Pana Tomka.

Monika Kurzydło

21 października 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja dziecięca

Sesja rodzinna z dwójką rozbieganych chłopców na pewno była nie lada wyzwaniem, z którym Pan Tomasz poradził sobie w 100%. Dla naszych dzieci była to jedna wielka zabawa, żadnego sztucznego ustawiania czy długiego pozowania. W rezultacie mamy piękną pamiątkę, którą zachwyca się cała rodzina i znajomi. Zdjęcia są cudowne, wyjątkowe, piękne! Bardzo polecam:)

Beata Wawrzaszek

12 sierpnia 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

fotografia narzeczeńska

Patrząc na zdjęcia z sesji moich dzieci, cieszę się utrwaloną na nich chwilą. Fotograf umiejętnie wyeksponował młodość, radość, szczęście narzeczonych. Chwilo trwaj - dzięki zdjęciom Pana Tomka!

Marcin Trzyna

08 lipca 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Wszystkie zdjęcia mają niepowtarzalny charakter, niezależnie od tego czy jest to plener czy ceremonia.Reportaż był wykonywany prawie niezauważalnie, praktycznie nie dostrzegaliśmy pani fotograf, a efekt reportażu przeszedł nasze oczekiwania.

Małgorzata Trzyna

08 lipca 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Fantastyczny fotograf no i oczywiście fantastyczne zdjęcia!!!!! Mamy cudowną pamiątkę ze ślubu i wesela. Pracuje dyskretnie, z ukrycia nie rzucając się w oczy a jednocześnie uchwycając niezwykłe momenty. Jego zdjęcia są pełne emocji, wyraziste i głębokie.Polecam wszystkim.

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane