logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Patryk Buchman fotograf ślubny

O mnie

Jestem młodym fotografem specjalizującym się w zdjęcia portretowych oraz okolicznościowych. Obsługuję wydarzenia takie jak wesela, chrzciny, studniówki, itp. Dodatkowo jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o wymagania klientów. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania darmowej wyceny usługi ;)
Logo
Patryk Buchman   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 900 - 2500 zł - Patryk Buchman
Pakiet 1
Zdjęcia reportażowe oraz film artystyczny z twojego wesele. Po więcej informacji oraz po indywidualną wycenę usługi zapraszam do kontaktu telefonicznego  
Pakiet 2
 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 1200 zł - Patryk Buchman
Pakiet 1
Zdjęcia reportażowe przestawiające dzień komunii świętej, w kościele oraz przed. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego, gdzie podam wszystkie szczegóły dotyczące oferty  
Fotografia chrztu cena: 600 - 1000 zł - Patryk Buchman
Pakiet 1
Profesjonalne zdjęcia z obrzędu chrzcin oraz całej uroczystości w kościele. Fotografie w formie cyfrowej, poddane obróbce cyfrowej, gotowe do pobrania.  
Pakiet 2
Pakiet drugi zawiera zdjęcia z uroczystości w kościele, oraz zdjęcia podczas przyjęcia. Dodatkowo zdjęcia z gośćmi, tort, wystrój, szczegółowe zdjęcia artystyczne elementów związanych z uroczystością. Fotografie w formie cyfrowej, poddane obróbce cyfrowej gotowe do pobrania, oraz pendrive w eleganckim opakowaniu.  

Pracuję w następujących miastach

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane