logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Albert Kurczak fotograf ślubny

O mnie

Witam na moim profilu :) Mam ponad 15 letnie doświadczenie w dokumentowaniu wesel i przez ten czas poznalem setki niesamowitych ludzi dla których uwiecznialem ten wyjątkowy moment ich życia. Każda para to wyjątkowa historia, pasje i uczucia im towarzyszące. Dlatego do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie starając się uchwycić unikalny charakter każdego wydarzenia. Większość swojej kariery szlifowalem na Wyspach Brytyjskich wspólpracując z wieloma wyśmienitymi fotografami i kamerzystami i możnaby powiedzieć, że uczylem się od najlepszych :) Po powrocie do Polski pragnę kontynuować swoją przygodę z aparatem i na start mam do zaoferowania specjalne oferty. Więcej


Logo
Albert Kurczak   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 300 zł - Albert Kurczak
Pakiet 1
Fotografia ślubna ze wszystkimi zdjęciami edytowanymi bez ograniczeń w formie elektronicznej. W tym 20 wybranych zdjęć poddanych zaawansoanej obróbce. 300 zl za godzinę.
Oferta specjalna obowiązuje przez limitowany okres.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 250 zł - Albert Kurczak
Pakiet 1
Przez wiele lat mialem możliwość być oficjalnym fotografem podczas uroczystości I Komuni Świętej w największych polskich parafiach w Londynie i okolicach.
Oferuje również sesje indywidualne gdzie nie limituję ilości zdjęć. Oferta specjalna w wysokości 250 zl za godzinę mojego serwisu ma czas określony.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 250 zł - Albert Kurczak
Pakiet 1
Dlugość serwisu dostosowana do zapotrzebowania klienta . Nielimitowana liczba zdjęć w formie elektronicznej - 250zl za godzinę serwisu.  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane