logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotografia i film Wielgat fotograf ślubny

O mnie

Hej, tu Michał. Moim zawodem i pasją jest fotografia ślubna. Opowiadam zdjęciami i filmem prowadząc działalność fotograficzną. Spędzam czas uwieczniając ślub, wesele, sesje zdjęciową, narzeczeńską zawsze z uśmiechem i zaangażowaniem. Moja fotografia ślubna to przemyślane kadry. Fotograf na ślub powinien mieć naturalne podejście. Zbuduje dla Was pakiet fotografii od sesji narzeczeńskiej, filmowania wesela aż po sesję poślubną - także w opcji sesji w górach. Tworzę filmy ślubne i fotografię komercyjną. Jako fotograf ślubny pochodzę ze Słupska. Fotografuje w Trójmieście, na Kaszubach, Kartuzach, Warmii i Mazurach. Zdjęcia ślubne wykonuje także w Więcej
Logo
Fotografia i film Wielgat   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 400 - 3599 zł - Fotografia i film Wielgat
Pakiet 1
W każdym pakiecie sesja z gośćmi podczas uroczystości wykonywana przed lub po pierwszym bloku tanecznym. Zapytaj o krótką sesje pary młodej w dniu ślubu, film i pięknie dopracowane albumy.
Szczegóły uzgadniamy indywidualnie.  
Pakiet 2
Pakiet USC i krótki plener oraz mini albumik niespodzianka. Wszystkie zdjęcia obrobione w formie cyfrowej. 
Pakiet 3
Plener artystyczny nad morzem, po dwudniową sesje zdjęciową w górach.
Ulubione miejsca
- nad morzem to plaża, klif w Orzechowie i Poddąbie. Posiadamy też miejsca na specjalne okazje.
Czas pracy fotografa
- do 2 godzin
Ile zdjęć?
- wszystkie zdjęcia obrobione na gotowo. Minimalnie sześćdziesiąt zdjęć.
Duży plener artystyczny odbywa się w innym dniu niż dzień ślubu. Panna młoda może mieć suknię ślubną, z butów polecam trampki. Plener zdjęciowy nie musi odbyć się w tym samym miejscu / mieście, skąd pochodzicie. Możemy zaplanować wyjazd w jakieś ciekawe miejsce, może sentymentalne dla Was. 
Pakiet 4
Filmowe i zdjęciowe podziękowania dla rodziców, świadków i rodzeństwa.
Gotowy teledysk w stylu karteczki, historia z dźwiękiem.
Możliwość wyświetlenia na sali weselnej lub odbiór online przed dniem ślubu. 
Pakiet 5
Zdjęcia i film z lotu ptaka. W zależności od pakietu użyjemy drona do ujęć sali weselnej, kościoła, domu Państwa Młodych. Urozmaicamy filmy ujęciami z powietrza po to aby pokazać ważne miejsca z trudno dostępnej perspektywy. Płynne ujęcia wykonywane są przez doświadczonego licencjonowanego pilota. 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 90 - 140 zł - Fotografia i film Wielgat
Pakiet 1
Fotografia komunijna grupowa i indywidualna.
Usługa fotografowania komunii wykonywana jest dla wszystkich uczestników uroczystości. Po ceremonii blok zdjęciowy grupowe, portret oraz z rodzicami.
Rodzice otrzymują specjalną bardzo zachwalaną podczas współpracy Strefę klienta ze wszystkimi potrzebnymi elementami fotografii i filmu komunijnego.  
Pakiet 2
Fotografia i film komunijny Słupsk i okolice. Pakiet do ustalenia indywidualnie dla grupy. Duże grupy znacznie rozkładają koszta na wielu uczestników. Przy małych komuniach do 10 osób, warto rozważyć wybór profesjonalnej fotografii. Takie usługi świadczymy na przestrzeni lat dzięki zastosowaniu chwalonej Strefy Klienta dostępnej dla każdego rodzica - rodzice składają dodatkowe zamówienia ponad pakiet według uznania. Mają dostęp do galerii podglądowych, gotowych materiałów i wszystkiego co dotyczy fotografii komunijnej. Wszystko w przejrzystej i dostępnej formie. 
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 800 zł - Fotografia i film Wielgat
Pakiet 1
Fotografia reklamowa i komercyjna to usługa profesjonalnego wsparcia w wykonaniu zdjęć produktów, usług, miejsc, firm które mają zostać wykorzystane w portfoliach, cennikach i wszelkich celach reklamowych.

Najważniejsze to ustalić wspólny zakres pracy i cel wykonania sesji. Może to być wewnętrzna dokumentacja przedsiębiorstwa ale także zewnętrzne formy jak reklama dla potencjalnych klientów do zakupu produktów lub wybrania usług.

Cel reklamowy to jedno, moją pracę z firmami charakteryzuje elastyczność i bardzo szeroki zakres możliwych prac. Także z powietrza, pod wodą czy w miejscach trudno dostępnych.  
Fotografia aktu cena: 50 zł - Fotografia i film Wielgat
Pakiet 1
Pakiet fotografia kobieca, w okolicach Słupska, dostępna na stronie firmowej. 
Fotografia przyrodnicza cena: 80 zł - Fotografia i film Wielgat
Pakiet 1
Zdjęcia pomorza obiektów i przyrody na potrzeby kronik, książek i portfolio. Posiadamy bazę materiałów zdjęć z powietrza oraz ziemi roślin i miejsc.  
Fotografia architektury cena: 500 zł - Fotografia i film Wielgat
Pakiet 1
Fotografia wnętrz do sprzedaży mieszkania czy domu. Używam profesjonalnego drona do wsparcia materiału o perspektywę z powietrza. To także fotografia budowy, dokumentacja przebiegu modernizacji przedsiębiorstw.  
Fotografia okolicznościowa cena: 490 zł - Fotografia i film Wielgat
Pakiet 1
Profesjonalna sesja zdjęciowa na wieczór panieński. Obsługuje głównie Gdańsk, Koszalin, Mielno, Słupsk, Ustkę, Kaszuby, Kartuzy, Sierakowice, Bytów, Lębork, Miastko.  
Fotografia portretowa cena: 80 zł - Fotografia i film Wielgat
Pakiet 1
Sesje biznesowe osób, kadry i na potrzeby np. zakończenia szkoły, etapów życia.  
Fotografia komercyjna cena: 800 zł - Fotografia i film Wielgat
Pakiet 1
Na elementy fotografii komercyjnej składają się:
realizacje sesji zdjęciowych obiektów przemysłowych, hal, magazynów, fabryk
zdjęcia linii produkcyjnych z materiałami, urządzeniami i instalacjami będącymi elementem procesu produkcji
fotografie budowlane wraz z dokumentacją fotograficzną budowy domu lub siedziby firmy
fotografie ekip, pracy w terenie, montażu produktu, osób i personelu
panoramy z lotu ptaka
inne  
Sesja ciążowa cena: 500 zł - Fotografia i film Wielgat
Pakiet 1
Fotografia ciążowa dla Pań i partnerów. Zdjęcia z sesji ciążowej nad morzem w zwiewnych sukienkach stanowią pamiątkę i początek drogi z maleństwem :)  
Sesja narzeczeńska cena: 400 zł - Fotografia i film Wielgat
Pakiet 1
Plenerowy artystyczny to zdjęcia w formie krótkiej sesji spacerowej. Stanowi rozszerzenie pakietu ślubnego lub osobną formę na prezent np. dla dziewczyny.
To także teledysk do pakietu ślubnego. Fantastyczna opowieść w ruchu w formie 3-4 minutowego klipu przed zachodem słońca. Kinowa jakość w wersji full HD lub UHD czyli 4K.
Ujęcia w slow-motion oraz dron dodaje fantastycznego odbioru.  
Fotografia rodzinna cena: 500 zł - Fotografia i film Wielgat
Pakiet 1
Fotografia rodzinna wszelkiego rodzaju. Zdjęcia z dziećmi, sesje jesienne, wiosenne i letnie. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i podjechanie, z reguły na godzinną sesję :)  
Pokaż więcej
Fotografia studniówkowa cena: 60 zł - Fotografia i film Wielgat
Pakiet 1
Fotograf na studniówkę i połowinki to fantastyczne zdjęcia grupowe, świetny film i współpraca z młodymi osobami wkraczającymi w dorosłość. Pamiątka z tego okresu to zaczątek poważnego wejścia w doświadczenie wspomnień i zapamiętywanie osób nas otaczających.  
Usługi postprodukcyjne cena: 10 zł - Fotografia i film Wielgat
Pakiet 1
Edycja zdjęć, wszelkiego typu profesjonalne albumy i odbitki fotograficzne wykonywane przez naszą firmę to nasza odpowiedzialność.  
Pokaż więcej
Digitalizacja obrazów cena: 12 zł - Fotografia i film Wielgat
Pakiet 1
Skanowanie starych zdjęć do formy cyfrowej. Umieszczenie zdjęć na markowej pamięci zabezpieczającej momenty na kolejne lata.  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane