logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Paweł Cętka-Sobotkiewicz Fotografia fotograf okolicznościowy

O mnie

Mam na imię Paweł i mieszkam w Szczecinie. Fotografuje głównie w okolicach mojego miasta, jednak w niektórych przypadkach chętnie przyjmę też zlecenia w innym mieście. Fotografia jest dla mnie czymś, czego szukałem przez swoje nastoletnie lata. Znalazłem to i z powodzeniem tworzę historię swoją oraz innych poprzez zdjęcia. Fotoreportaż pozwala uchwycić to, że każdy ma swoją własną opowieść. Każda pasja ma również swoje składowe. Przykładowo, zawodowa gra na fortepianie... Wymaga dyscypliny, ciągłych ćwiczeń, motywacji, odwagi, emocji, rozgrzewki oraz niezliczonych prób. To właśnie chce pokazać poprzez zdjęcia, cały proces składający się na dany Więcej
Logo
Paweł Cętka-Sobotkiewicz Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia okolicznościowa cena: 500 zł - Paweł Cętka-Sobotkiewicz Fotografia
Pakiet 1
Fotografuje na imprezach prywatnych oraz publicznych. Chętnie podejmę się fotografowania na takich uroczystościach jak studniówka, ślub, impreza urodzinowa, chrzest, komunia, 18 urodziny, turnieje piłkarskie, eventy charytatywne, lokalne wydarzenia sportowe, większe zgromadzenia, imprezy firmowe, koncerty, jubileusze i inne.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 200 zł - Paweł Cętka-Sobotkiewicz Fotografia
Pakiet 1
Wykonuje zdjęcia portretowe w ustalonym wcześniej z Tobą miejscu. Tworzenie kadrów odbywa się na zasadzie współpracy oraz wspólnych pomysłów.  
Pokaż więcej
Fotografia zwierząt domowych cena: 200 zł - Paweł Cętka-Sobotkiewicz Fotografia
Pakiet 1
Wykonuje również zdjęcia waszych pupili, mogą to być psy, koty lub inne zwierzaki. Sesję realizujemy podczas zabawy, jako ujęcia statyczne (portretowe) lub takie, na jakie pozwoli wasz pupil.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane