logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

BłażejGrzesiuk.pl - Fotografia Sportowa fotograf sportowy

O mnie

Cześć, zachęcam Cię do rozmowy ze mną o Twoich potrzebach i oczekiwaniach, względem fotografii sportowej :) Posiadam kilkuletnie doświadczenie z najwyższych rozgrywek krajowych w koszykówce i siatkówce (Energa Basket Liga, Plus Liga) oraz pucharów europejskich (CEV Volleyball). Ale działam również lokalnie, współpracując z klubami i zawodnikami niższych lig (np. I i II liga piłki ręcznej), a także organizacjami, stowarzyszeniami i ośrodkami organizującymi zawody, turnieje i wydarzenia sportowe. Pomogę przy podejściu do relacjonowania wydarzeń sportowych, nie tylko w ujęciu fotograficznym. Jako uczestnik wielu turniejów i zawodów, o różnej randze i Więcej
Logo
BłażejGrzesiuk.pl - Fotografia Sportowa   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia sportowa cena: 550 - 2300 zł - BłażejGrzesiuk.pl - Fotografia Sportowa
Pakiet 1
Reportaż fotograficzny z meczu sportowego, trwającego średnio do 2 godzin. W zależności od dyscypliny oraz oczekiwań, ilość przekazanych zdjęć, mieści się w przedziale 50-100 sztuk (ale często też zdarza się, że w zależności od przebiegu meczu, zdjęć finalnie przekazuję więcej). Wszystkie zdjęcia są starannie, kilkuetapowo wyselekcjonowane i poddane autorskiej obróbce (kolorystyka, kadrowanie, szczegóły), aby oddać emocje samych zawodników oraz otoczenia (sztab, trybuny, obsługa, itd). Koszty dojazdu są ustalane indywidualnie.  
Pakiet 2
Fotoreportaż z całodniowego wydarzenia sportowego: turnieje, zawody, eliminacje, przeglądy, trwającego średnio 6-10 godzin, w którym występuje większa ilość zawodników/drużyn, bądź dyscyplin sportowych. Ilość przekazanych zdjęć, po starannej edycji i kilkuetapowej selekcji, wynosi średnio powyżej 250 sztuk i jest uzależniona od warunków w trakcie wydarzenia sportowego, oczekiwań zlecającego oraz przebiegu samego eventu. Koszty dojazdu są ustalane indywidualnie. Istnieje możliwość wykonania dodatkowych, dedykowanych zdjęć dla partnerów wydarzenia. 
Pakiet 3
Jeżeli organizujesz bądź bierzesz udział w wydarzeniu kilkudniowym, np. całoweekendowym, w którym odbywa się kilka bądź kilkanaście meczów/rund/pokazów, przygotuję galerię obejmującą całość wydarzenia od początku do samego końca. Ilość przekazanych zdjęć nie jest limitowana. Koszty dojazdu są ustalane indywidualnie. Istnieje możliwość wykonania dodatkowych, dedykowanych zdjęć i przekazania do nich praw dla partnerów i sponsorów wydarzenia. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane