logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

BłażejGrzesiuk.pl - Fotografia Sportowa fotograf sportowy

O mnie

Cześć, zachęcam Cię do rozmowy ze mną o Twoich potrzebach i oczekiwaniach, względem fotografii sportowej :) Posiadam kilkuletnie doświadczenie z najwyższych rozgrywek krajowych w koszykówce i siatkówce (Energa Basket Liga, Plus Liga) oraz pucharów europejskich (CEV Volleyball). Ale działam również lokalnie, współpracując z klubami i zawodnikami na szczeblu np. centralnym / I ligi piłki ręcznej, a także organizacjami, stowarzyszeniami i ośrodkami organizującymi zawody, turnieje i wydarzenia sportowe. Fotografuję nie tylko mecze drużynowe, ale również zawody na basenie, sztuki walki czy występy cheerleaderek (np. Mistrzostwa Polski i Grand Prix). Sam przez wiele Więcej
Logo
BłażejGrzesiuk.pl - Fotografia Sportowa   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia sportowa cena: 550 - 3000 zł - BłażejGrzesiuk.pl - Fotografia Sportowa
Pakiet 1
Reportaż fotograficzny z meczu sportowego, trwającego średnio do 2 godzin (jestem od początku do końca, niezależnie od wyników meczu - dogrywek, tie-breaka, karnych, itd). W zależności od dyscypliny oraz oczekiwań, ilość przekazanych zdjęć, mieści się średnio w przedziale 50-100 sztuk (ale bardzo często też zdarza się, że w zależności od przebiegu meczu, zdjęć finalnie przekazuję więcej). Wszystkie zdjęcia są starannie, kilkuetapowo wyselekcjonowane, aby oddać emocje samych zawodników oraz otoczenia (sztab, trybuny, obsługa, sędziowie, itd). Koszty dojazdu są ustalane indywidualnie.  
Pakiet 2
Fotoreportaż z całodniowego wydarzenia sportowego: turnieje, zawody, eliminacje, grand prix, przeglądy, trwającego średnio 7-9 godzin, w którym występuje większa ilość zawodników/drużyn, bądź dyscyplin sportowych. Ilość przekazanych zdjęć, po starannej edycji i kilkuetapowej selekcji, wynosi średnio powyżej 250 sztuk i jest uzależniona od warunków w trakcie wydarzenia sportowego, oczekiwań zlecającego oraz przebiegu samego eventu. Koszty dojazdu są ustalane indywidualnie. Istnieje możliwość wykonania dodatkowych, dedykowanych zdjęć dla partnerów wydarzenia. 
Pakiet 3
Jeżeli organizujesz bądź bierzesz udział w wydarzeniu kilkudniowym, np. całoweekendowym, w którym odbywa się kilka bądź kilkanaście meczów/rund/pokazów, przygotuję galerię obejmującą całość wydarzenia od początku do samego końca. Ilość przekazanych zdjęć nie jest limitowana. Koszty dojazdu są ustalane indywidualnie. Istnieje możliwość wykonania dodatkowych, dedykowanych zdjęć i przekazania do nich praw dla partnerów i sponsorów wydarzenia. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane