logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Ola Foto fotograf ślubny

O mnie

Cześć! Cieszę się, że do mnie trafiłeś/aś! Fotografia to moja pasja, którą powoli próbuję przekształcić w stały zarobek. Mam za sobą kilkadziesiąt różnych sesji, głowę pełną pomysłów oraz mobilizację i chęci, aby sprawić, że każda sesja i każdy reportaż będą wyjątkowe. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i do kontaktu :)
Logo
Ola Foto   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 700 zł - Ola Foto
Pakiet 1
Cześć! Jeśli interesuje Cię pakiet ślubny, najlepiej skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów i ceny. Posiadam pakiety od obsługi samego ślubu po przygotowania, ślub i wesele :)  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 250 zł - Ola Foto
Pakiet 1
Zdjęcia studyjne na jednolitym tle czy z różnymi akcesoriami - inspiracji jest mnóstwo. Jeśli marzy Ci się sesja artystyczna lub klasyczna, to idealnie trafiłaś/eś!  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 250 zł - Ola Foto
Pakiet 1
Przy fotografii portretowej najważniejsze jest dla mnie, by efekt końcowy zaskoczył osobę fotografowaną. To Ty masz się czuć dobrze podczas sesji i to Tobie mają się podobać wykonane zdjęcia. Dlatego sam wybierasz, które zdjęcia mam obrobić!  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 400 zł - Ola Foto
Pakiet 1
Wasze historie miłosne na moich zdjęciach - szczegóły, szerokie kadry oraz Wy. W lesie, w mieście, w studio czy u Was w domu. Gdzie tylko zapragniecie, tam będę, aby pozwolić Wam zapamiętać te najważniejsze momenty  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane