logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Dominika Rutkowska fotograf studyjny

O mnie

Cześć, dzień dobry! Tutaj Dominika :) Na co dzień zajmuję się fotografią mody, jednak moja miłość do fotografii zrodziła się podczas podróży. Dla mnie fotografia to ludzie - spotkania, poznawanie nowych osób i ich historii oraz portretowanie ich w najlepszy sposób w jaki potrafię. Fotografia to najlepsza pamiątka jaka może z nami zostać na lata. Oferuję sesje prywatne, wizerunkowe oraz portretowe. Jeśli interesuje cię inny rodzaj współpracy to zapraszam do kontaktu :) Moje portfolio: dominikarutkowska.pl


Logo
Dominika Rutkowska   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia studyjna cena: 300 zł - Dominika Rutkowska
Pakiet 1
Chcesz mieć wspaniałą pamiątkę na lata, może prowadzić biznes i potrzebujesz dobrych zdjęć wizerunkowych? Z przyjemnością sfotografuję cię najlepiej jak potrafię.
Sesja w studio fotograficznym - portret, sesja wizerunkowa, sesja ciążowa itp.

Podstawowy pakiet sesji to 10 zdjęć (po obróbce graficznej) w wersji elektronicznej + koszt wynajmu studia. Czas trwania sesji 1,5 godziny
 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 300 - 400 zł - Dominika Rutkowska
Pakiet 1
Portret to najbliższa mi forma fotografii. Uwielbiam ludzi, poznawać ich historie i z ciekawością fotografować twarze. Dobry portret to taki, z który przyciąga i bije od niego głębia. Portret jest dla mnie również wspaniałą formą pamiątki, która z każdym nowym rokiem będzie nabierać coraz większą wartość, aż w końcu po wielu latach nabierze mocno sentymentalny wydźwięk.
Portret to piękna rejestracja nas samych w danym okresie naszego życia. Sprezentuj sobie lub bliskim przepiękne wspomnienie.

Podstawowy pakiet sesji to 10 zdjęć (po obróbce graficznej) w wersji elektronicznej. W przypadku sesji w studiu doliczany jest koszt wynajmu. Czas trwania sesji 1,5 godziny.

 
Pakiet 2
Pakiet 15 zdjęć w wersji elektronicznej.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane