logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Aleksandra Kowalska AKart fotograf sportowy

O mnie

Od 2019 roku prowadzę działalność gospodarczą, która skupia się na pracy fotografki (głownie fotografia sportowa, ale również reportażowa, produktowa, wizerunkowa), a także tworzeniem filmów i materiałów wideo. W swojej działalności zajmuję się również działaniami marketingowymi, kreacjami do mediów społecznościowych, czy przygotowywanie prezentacji ofertowych. W ofercie mam również inne działania związane ze sportem. DOŚWIADCZENIE Kierowniczka zespołu siatkarskiego - AZS AWF Warszawa - Pozyskiwanie sponsorów dla drużyny Organizacja dokumentów zespołu Przygotowywanie meczów - rezerwacja obiektu, zamówienie sędziów i obsługi meczu, informacje medialne, Więcej
Logo
Aleksandra Kowalska AKart   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia sportowa cena: 1000 zł - Aleksandra Kowalska AKart
Pakiet 1
Zdjęcia z zawodów sportowych, imprez jednodniowych. Ilość zdjęć w zależności od potrzeb klienta. Oferuję materiał bezpośredni - bez obróbki, ale też i szczegółową obróbkę fotograficzną, w zależności od potrzeb klienta.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 3000 zł - Aleksandra Kowalska AKart
Pakiet 1
Sesje reklamowe, głównie plenerowe, sportowe - zarówno do projektów, jak i do komunikacji w mediach społecznościowych, zdjęcia do wykorzystania na strony internetowe, foldery, reklamy.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane