logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Paulina Semeniuk Photography fotograf
Logo
Paulina Semeniuk Photography    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia noworodkowa cena: 550 zł - Paulina Semeniuk Photography
Pakiet 1
Sesja noworodkowa to wyjątkowa i niepowtarzalna okazja, aby uwiecznić pierwsze dni życia Twojego maleństwa w pięknych i delikatnych kadrach. Podczas sesji noworodkowej jako doświadczony fotograf dbam o komfort i bezpieczeństwo Twojego maluszka, tworząc spokojne i relaksujące środowisko. Wykorzystuje specjalne techniki i delikatne rekwizyty, które podkreślają urok i delikatność nowonarodzonego dziecka.
Czas trwania sesji może być dostosowany do potrzeb i temperamentu dziecka, co pozwala na stworzenie naturalnych i autentycznych zdjęć, z reguły planuję na nią ok 4 h . Sesja może odbywać się w studio fotograficznym lub w wybranym przez Ciebie miejscu, aby stworzyć idealne tło dla tych wyjątkowych zdjęć. Zapraszamy do skorzystania z naszego pakietu fotografii noworodkowej - Pakiet Mini. za jedynie 550 zł otrzymasz 5 wspaniałych zdjęć Twojego noworodka więcej informacji o cenach i pakietach znajdziecie na mojej stronie www.paulinasemeniuk.potography 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane