logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Pati-Art Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Fotografia ślubna może być najpiękniejszą pamiątką z dnia Waszych zaślubin, najważniejszego dnia Waszego wspólnego życia. Zdolny i doświadczony fotograf ślubny potrafi zaproponować trafne pomysły aranżacyjne dla każdej Młodej Pary. Jeśli zależy Wam na indywidualnym traktowaniu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty usług fotograficznych na ślub oraz na wesele. Nie stronimy od śmiałych wyzwań i awangardowych rozwiązań. Wykonujemy również idealnie skomponowane i nastrojowe zdjęcia ślubne w tradycyjnej romantycznej odsłonie. Podkarpacie daje możliwości odnalezienia pięknego miejsca na wykonywanie plenerowych zdjęć ślubnych w dowolnym stylu. Dobra ich Więcej
Logo
Pati-Art Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1600 zł - Pati-Art Fotografia
Pakiet 1
Plan zdjęć najlepiej ustalić wcześniej. Wspólnie z Wami wybierzemy miejsce na zdjęcia plenerowe, jak również od którego momentu zaczynamy fotografować. Fotografia ślubna to dziedzina, gdzie odległość nie jest problemem. Głównie robimy zdjęcia blisko naszego miejsca zamieszkania – Rzeszów i całe Podkarpacie. Możemy również dojechać do innych miejscowości w Polsce. Do każdego projektu podchodzimy z nowymi pomysłami, dlatego znajdziecie w nim starannie dobrane, poddane autorskiej obróbce fotografie. Stanowią one opowieść o Waszej ślubno-weselnej przygodzie. Pakiety ustalamy indywidualnie, w zależności od potrzeb Państwa Młodych. Do pakietów istnieje możliwość dobrania dowolnej ilości odbitek, albumów lub fotoksiążek. Dla upamiętnienia tych wyjątkowych chwil, proponujemy profesjonalnie zaprojektowane albumy i fotoksiążki, które opowiedzą historię Waszego ślubu i wesela od nowa.
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane