logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

ORGANIXPHOTOS Studio Fotografii fotograf chrztu

O mnie

​ORGANIXPHOTOS – jesteśmy studiem fotografii zlokalizowanym w centrum Białegostoku.​ Przestrzenią naszej fotograficznej aktywności to głównie fotografia rodzinna ( sesje niemowlęce i dziecięce, fotografia ciążowa, sesje rodzinne, itp ), fotografia ślubna ( fotoreportaże z dnia zaślubin , sesje plenerowe, sesje narzeczeńskie, itp. ) oraz fotografia komercyjna: fotografia reklamowa (wnętrza obiektów komercyjnych; hotele, restauracje, kliniki medyczne, itp. ), fotografia produktów ( packshots), portret biznesowy ( headshots ).​​​ Sesje zdjęciowe realizujemy w naszym studio lub w lokalizacjach wybranych przez Was. ​ http://www.organixphotos.pl/
Logo
ORGANIXPHOTOS Studio Fotografii   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia chrztu cena: 500 zł - ORGANIXPHOTOS Studio Fotografii
Pakiet 1
Pakiet standardowy:

Nasz serwis fotograficzny w dniu chrztu świętego jest połączeniem dyskretnego fotoreportażu w stylu lifestyle oraz sesji portretowych.

Pojawiamy się na godzinę przed uroczystością i fotografujemy Wasze przygotowania. Jest to doskonały moment, aby wykonac kilka niepowtarzalnych / intymnych ujęć w Waszym domowym zaciszu.
Następnie fotografujemy przebieg uroczystości w świątyni i zostajemy z Wami jeszcze przez godzinę po jej zakończeniu.​​ To czas na rodzinne sesje portretowe.

Efekt: minimum 120-130 ujęć i mnóstwo wspomnień
więcej na: http://www.organixphotos.pl/ 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane